Wine Wellness Hotel Centro

Vinná turitstika & Wine Wellness

Fotogalerie

Popis a kapacita hotelu

Kontaktní údaje

Fotogalerie

Popis a kapacita hotelu

Kontaktní údaje

Popis a kapacita hotelu

Celoročně je hotel vyhledáván pro snoubení vinné turistiky a Wine Wellness, kde si můžete užívat vinných produktů v rozmanité nabídce procedur, které zkrášlují a léčí tělo i duši.

 

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením o celkové kapacitě 117 lůžek včetně přistýlek, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

 

Nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Pro aktivní jedince slouží hotelový Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky. Pro venkovní posezení slouží naše hotelové terasy a večery zpříjemňujeme letním grilováním či v chladnějším obdobím tradiční moravskou zabíjačkou.

Kapacita hotelu
  • Ubytovací kapacita – 117 lůžek v 55 pokojích
  • Konferenční kapacita – 7 sálů s kapacitou 6 – 200 osob

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

WINE WELLNESS HOTEL CENTRO
Husova 8
693 01 Hustopeče
Česká republika
telefon: +420 774 662 607
email: info@centro.cz

Webové stránky hotelu

Facebook hotelu

Poloha hotelu