LIVING VENUES – Zámek Kamenný Dvůr

Místo, kde to žije.

Fotogalerie

Popis a kapacita hotelu

Kontaktní údaje

Fotogalerie

Popis a kapacita hotelu

Kontaktní údaje

Popis a kapacita hotelu

Zrekonstruovaný pozdně barokní Zámek Kamenný Dvůr nabízí stylové ubytování v zámeckých pokojích, zážitkovou gastronomii, přepychový wellness a velký zámecký park.

Na firemních schůzkách oceníte soukromí barokních salonků. Je to skvělé místo na svatby, soukromé relaxační pobyty a oslavy. Ve wellness si užijete mj. termální relaxační bazének se slanou vodou se solí z Mrtvého moře. Dokonce si u nás můžete zarybařit v našem vlastním rybníčku.

Má výhodnou polohu v atraktivní oblasti západočeského lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary – Mariánské Lázně – Františkovy Lázně a je dobře dostupný díky nedaleké rychlostní silnici R6 spojující Cheb a Karlovy Vary.

Zámek poskytuje naprosté soukromí solitérního objektu, a je proto ideální k pořádání svateb. Představuje také skvělou základnu k poznávání západních Čech – kterýmkoli směrem se od zámku podíváte, tam stojí za to se vypravit: např. lázeňská města, liduprázdné oblasti CHKO Slavkovský les a Českého lesa, vodní nádrž Jesenice, historický Cheb, přírodní rezervace SOOS, hrady Loket či Bečov nad Teplou či klášter v Teplé.

Kapacita hotelu
  • Ubytovací kapacita – 82 lůžek ve 32 pokojích
  • Konferenční kapacita – 5 konferenčních sálů s kapacitou až 80 osob

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

LIVING VENUES – ZÁMEK KAMENNÝ DVŮR
Kamenný Dvůr 1
357 51 Kynšperk nad Ohří
Česká republika
telefon: +420 731 157 305
email: kamennydvur@livingvenues.com

Webové stránky hotelu

Facebook hotelu

Poloha hotelu