Orea Resort Sklář

Zapomeňte u nás na starosti všedních dní.

Fotogalerie

Popis a kapacita resortu

Kontaktní údaje

Fotogalerie

Popis a kapacita resortu

Kontaktní údaje

Popis a kapacita resortu

V překrásné horské krajině, pouhých 5 minut chůze od známého lyžařského centra Harrachov naleznete Orea Resort Sklář s vlastním wellness centrem. Ubytovat se můžete v jednom ze 171 elegantních a útulných pokojů.

O gurmánský zážitek se postará šéfkuchař a jeho tým v hotelové restauraci, á la carte restaurantu Bella Vista Club a útulném baru Jack Daniel´s s krbem. V hotelovém wellness centru je pro Vás připraven vyhřívaný bazén, sauna či parní lázeň známá svými regeneračními účinky. Na závěr si pak můžete dopřát vodní masáž ve whirlpoolu.

 

Firemní akci můžete uspořádat v našem variabilním konferenčním sále až pro 400 osob. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení a možnost parkování na hotelovém parkovišti.

 

V resortu naleznete širokou nabídku sportovních aktivit a po celou zimní sezónu a o letních prázdninách nabízíme i animační programy nejen pro děti.

Kapacita resortu
  • Ubytovací kapacita – až 420 lůžek ve 171 pokojích
  • Konferenční kapacita – kongresový sál XL až pro 380 osob / kongresový sál I a II až pro 250 osob / 4 salonky s různou kapacitou pro 26 – 120 osob

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje

OREA RESORT SKLÁŘ
Harrachov 520
512 46 Harrachov
Česká republika
telefon: +420 481 560 111
email: sklar@orea.cz

Webové stránky hotelu

Facebook hotelu

Poloha hotelu